13.03.2018

Головна | Новини

Презентація проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на засіданні Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

12 березня 2018 року відбулось засідання Координаційної ради з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми, членом якої є начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Швець Надія.

Відкрила засідання, зі вступним словом,  директор Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної адміністрації – заступник голови Координаційної ради Коваленко Лілія, яка одразу звернула увагу на виконання протоколу минулого засідання, а саме, на презентацію дорожньої карти на якій, зокрема, розташовано адреси суб’єктів надання безоплатної правової допомоги.

Не оминуло увагою також питання загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в розрізі аліментів та насильства в сім’ї.

В першу чергу, начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області закцентувала увагу членів Ради на нещодавно створеному штабі з координації, моніторингу та контролю за станом виконання відділами державної виконавчої служби у місті Одеса та Одеської області рішення щодо стягнення аліментів, статистичних даних проведеної роботи щодо їх стягнення та Єдиному реєстрі боржників.

«Маємо надію, що Єдиний реєстр боржників, які не сплачують аліменти спрацює та вплине саме на мораль неплатника», - наголосила Швець Надія.

Крім того, всім охочим запропоновано долучатись до проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та роздано інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», газету Одеський юридичний вісник та буклети в рамках «Я МАЮ ПРАВО!» щодо отримання аліментів, пам’ятки для боржника та стягувача.

 

Інформує управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області