13.02.2018

Головна | Новини

СЕМІНАР НА ТЕМУ "ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ ОСОБАМИ УПОВНОВАЖЕНИМИ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"

13 лютого 2018 року проведено семінар з працівниками структурних підрозділів апарату Головного територіального управління юстиції в Одеській області, на тему «Подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Інформація що зазначається в декларації. Відповідальність за несвоєчасне подання декларації, подання завідомо недостовірних відомостей у декларації, або умисне неподання суб'єктом декларування зазначеної декларації".

Головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Одеській області Білик Андрій Михайлович нагадав присутнім про те, що з 01 січня 2018 року розпочався черговий період подання щорічних декларацій, який триватиме до 01 квітня 2018 року, в ході семінару обговорено: найбільш актуальні проблеми, які виникають під час подачі декларацій; роз’яснено підстави притягнення до відповідальності за несвоєчасне подання декларації, подання завідомо недостовірних відомостей у декларації, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації.

В кінці семінару присутні отримали відповідні пам'ятки, які були розроблені з метою найбільш якісного інформування працівників юстиції щодо дотримання норм антикорупційного законодавства в частині, що стосується  заходів фінансового контролю.

 

Інформує сектор з питань
запобігання і виявлення корупції
Головного територіального управління
юстиції в Одеській області