12.01.2018

Головна | Новини

Державному архіву Одеської області про "Я МАЮ ПРАВО!"

12 січня 2018 років у приміщенні Державного архіву Одеської області одразу відбулося декілька заходів.

Спочатку, провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області Сільвеструк Іриною проведено черговий виїзний прийом громадян, на якому, в основному висвітлювалися питання сімейного права. Під час надання консультацій робився акцент на функціях онлайн-будинку юстиції, а саме: отримання повторних документів та відомостей з реєстрів, що скорочує витрачений час людей та спрощує доступ до даних, зменшуючи черги у державних органах.

Продовженням даного заходу стала лекція-презентація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який став основним проектом 2018 року. Під час лекції, були висвітлені нововведення Міністерства юстиції України, серед яких: «шлюб за добу», «надання свідоцтва про народження дитини в пологовий будинок», «чужих дітей не буває», «маски-шоу стоп» та ін.

Значний ажіотаж викликали питання функціонування он-лайн будинку юстиції, оскільки з його роботою тісно пов’язане виконання функцій архіву.

Лише знаючи свої права, можливо вміло ними користуватися і відстоювати їх, а у разі порушення, захищати згідно із чинним законодавством, підсумувала Сільвеструк Ірина.

Інформує управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області