01.10.2018

Головна | Анонси

Оголошено конкурс «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

 

Головне територіальне управління юстиції в Одеській області запрошує школярів та студентів Одещини взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді», який оголошено Міністерством юстиції України, з метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді.

 До участі в Конкурсі запрошуються:

Діти шкільного віку. Формат роботи: вірш, малюнок, есе;

Студенти. Формат роботи: вірш, брошура, буклет; презентація; відеоролик.

 

Конкурс проводиться за графіком:

01.10.2018 – початок конкурсу на обласному рівні.

01.11.2018 – визначення переможця на рівні області (один школяр та один студент від області).

01.12.2018  - визначення переможця Міністерством юстиції України серед переможців конкурсу обласного етапу (один школяр та один студент).

17.12.2018 – урочисте нагородження переможців конкурсу першими особами Міністерстваю стиції України з нагоди святкування дня Державної виконавчої служби.

 

Автори найкращих робіт будуть опубліковані в журналі «Бюллетень Міністерства юстиції України», на офіційному сайті Міністерства юстиції України та сайтах Головних територіальних управлінь юстиції, а також нагороджені дипломами за кращі творчі роботи на урочистій церемонії в Міністерстві юстиції України.

 

Роботи необхідно надсилати Головному територіальному управлінню юстиції в Одеській областіза адресою: вул. Богдана Хмельницького, 34, м. Одеса, 65007, та/або на електронну адресу: npa@od.minjust.gov.ua.

 

Роботи приймаються в термін з 01 жовтня 2018 року до 31 жовтня 2018 року. В роботі обов’язково зазначити ПІБ, навчальний заклад, засоби зв’язку.

За додатковою інформацією звертатися до відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області за    тел: (048) 705-18-12, контактна особа – Такмовцева Анастасія Олександрівна.