Головне територіальне управління юстиції в Одеській області


Е-декларування

                                                                                                                      

Подання деларації особи,                                     

уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядуванняenlightened                                                                                                                                      

 

   Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), особи уповноважені на виконання функцій держави зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

   Управління кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області повідомляє про необхідність подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування - державними службовцями категорій «Б» та  «В»  Головного  територіального  управління  юстиції  в  Одеській  області  у  період  з  01  січня  по 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2017 року.

    Увага! Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб" від 23.03.2017 №1975-VIII, строк подання щорічної декларації для осіб, які відповідно до цього Закону подають таку декларацію вперше, продовжений до 01 травня 2017 року

   Така декларація повинна охоплювати звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року. 

  Зазначені декларації подаються згідно із Законом шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за посиланням: https://portal.nazk.gov.ua/login.

  З формою декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування можливо ознайомитись за наступним посиланням:   http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0960-16.

  З роз’ясненнями щодо заповнення електронної декларації можливо ознайомитись за таким посиланням: https://nazk.gov.ua/deklaraciya.

  Також, Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило про початок роботи цілодобової інтерактивної голосової допомоги щодо технічної підтримки Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.                На питання, пов'язані із заповненням е-декларацій, можна отримати відповіді за номером телефону: +38 044 200 06 94.


Контакти

вул. Богдана Хмельницького, 34,
м. Одеса, 65007

(048) 705-18-21 - «гаряча» телефонна лінія

(048) 705-18-00 - тел. приймальні
(048) 705-18-01 - тел./факс

info@od.minjust.gov.ua

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 9:00 до 18:00
ПТ: з 9:00 до 16:45
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

Корисні посилання