Головне територіальне управління юстиції в Одеській області


РОЗПОЧАТО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ШКІЛЬНИХ МАЛЮНКІВ "Я МАЮ ПРАВО!"

Міністерством юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з нагоди Дня захисту дітей проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право» (далі - Конкурс).

Основна мета Конкурсу - розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

Конкурс проводиться з 16 квітня по 02 червня 2018 року.

Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області запрошує до участі у конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!», приуроченого до Дня захисту дітей, учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Одеси та Одеської області, віком до 18 років (включно).

Конкурс проводиться за наступними номінаціями;

Молодша група. Індивідуальна робота.

Молодша група. Колективна робота.

Середня група. Індивідуальна робота.

Середня група. Колективна робота.

Старша група. Індивідуальна робота.

Старша група. Колективна робота.

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи - від 10 до 14 років; до старшої групи - від 14 до 18 років.

Основні етапи Конкурсу:

Перший - організація, підготовка та розповсюдження матеріалів про конкурс, створення регіональних організаційних комітетів, створення регіональних експертних комісій (до 16 квітня 2018 року);

Другий - прийом конкурсних робіт у регіонах (з 16 квітня до 12 травня 2018 року);

Третій - оцінювання конкурсних робіт регіональними експертними комісіями, відзначення переможців та урочисте нагородження переможців регіонального етапу Конкурсу та надання даних Всеукраїнському організаційному комітету (до 18 травня 2018 року);

Четвертий - оцінювання конкурсних робіт Всеукраїнською експертною комісією (з 21 травня до 25 червня 2018 року);

П'ятий - відзначення переможців та урочисте нагородження переможців національного етапу Конкурсу (до 02 червня 2018 року).

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки (конкурсні роботи) учнів та учнівських колективів (не більше 3 учнів), пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

Конкурсні роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) у форматі А4.

Конкурсні роботи разом з заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, домашньої адреси, повної назви навчального закладу, назви номінації, назви конкурсної роботи) подаються до регіональних організаційних комітетів за місцем проживання учасника конкурсу.

Кожен учасник може подати не більше 1 конкурсної роботи.

Роботи приносити або надсилати за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34, 65007, каб. 208.

За більш детальною інформацією звертатися до секретаря та члена Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області – Молоденко Ірини Дмитрівни тел. (048) 705-18-80 та Новаковської Ганни Сергіївни тел. (048) 705-44-70.

Своєю участю у Конкурсі, учасники надають право безстроково, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані.

Обробка інформації, що становить персональні дані учасників, у тому числі передача даних компаніям-партнерам, третім особам, здійснюється з метою адміністрування Конкурсу в межах, необхідних для забезпечення проведення Конкурсу, маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.

Всі конкурсні роботи, які приймають участь у Конкурсі, не повертаються, рецензії на них не видаються.

Якщо це не заборонено законом, Міністерство юстиції України набуває право оприлюднювати, використовувати, адаптувати, редагувати або змінювати будь-яким іншим чином конкурсні роботи Учасників у будь-яких засобах масової інформації у будь-якій країні, не будучи при цьому зобов’язаними повідомляти Учасників або сплачувати їм будь-яку додаткову компенсацію та/або винагороду.  

 

Інформує Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області

 Контакти

вул. Богдана Хмельницького, 34,
м. Одеса, 65007

(048) 705-18-21 - «гаряча» телефонна лінія

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 10:00 до 16:00
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

(048) 705-18-00 - тел. приймальні
(048) 705-18-01 - тел./факс

info@od.minjust.gov.ua

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 9:00 до 18:00
ПТ: з 9:00 до 16:45
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

Корисні посилання