Головне територіальне управління юстиції в Одеській області


ГРАФІК роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги по Одеській області

ПОГОДЖЕНО                                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

В.о. начальника Головного територіального                              В.о. директора Регіонального центру з

управління юстиції в Одеській області                                        надання безоплатної вторинної

                                                                                                                 правової допомоги в Одеській області

___________________В.В. Івановський                                                    ______________________В.В. Губко

«11» серпня 2017 року                                                                        «11» серпня 2017 року

 

ГРАФІК

роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги

по Одеській області

 

16.08.2017 – Лиманський р-н.

22.08.2017 – Біляївський р-н.

30.08.2017 – Овідіопольський р-н.

07.09.2017 (перенесено на 08.09.2017)– Саратський р-н.

13.09.2017 – Ізмаїльський р-н.

21.09.2017 – Подільський р-н.

27.09.2017 – Ананьївський р-н.

04.10.2017 – Ширяївський р-н.

11.10.2017 – Татарбунарський р-н.

18.10.2017 – Березівський  р-н.

25.10.2017 – Білгород-Дністровський р-н.

 

І група

ІІ група

ІІІ група

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

 

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

№ з/п

Дата та час виїзду

Назва населеного пункту

Група персонального складу

1.

16.08.2017

Лиманський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

Осадча О.О. – в.о. начальника відділу «Доброславське бюро правової допомоги»

2.

22.08.2017

Біляївський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

Олефір В.М. - в.о. начальника відділу “Біляївське бюро правової допомоги”

3.

30.08.2017

Овідіопольський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

Чебаненко Н.П. - начальник відділу «Овідіопольське бюро правової допомоги»

4.

 

07.09.2017

(перенесено на 08.09.2017)

 

Саратський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

Семеняк Н.А. -  начальник відділу «Саратське бюро правової допомоги»

5.

13.09.2017

Ізмаїльський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

Матанська В.Ф. – начальник відділу «Болградське бюро правової допомоги».

 

6.

21.09.2017

Подільський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

Мерзляков С.С. -  директор Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

7.

27.09.2017

Ананьївський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

Майданюк І.О. -  начальник відділу «Ананьївське бюро правової допомоги»

8.

04.10.2017

Ширяївський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

 

Мерзляков С.С. -  директор Котовського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

9.

11.10.2017

Татарбунарський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

Стратюк К.А. - начальник відділу «Татарбунарське бюро правової допомоги»

10.

18.10.2017

Березівський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

Танасійчук О.І. - головний спеціаліст відділу «Березівське бюро правової допомоги»

 

11.

25.10.2017

Білгород-Дністровський район

І  група –

Корсаков Д.В. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

Вегержинський О.С. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

 

 

ІІ група –

Карпова К.М. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

Тарасенко Н.І. – головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації  управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

 

ІІІ група –

Шакаль А.В. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Левченко Д.С. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області,

Спіріна О.А. – відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

Пейчева С.Д. - начальник відділу “Білгород-Дністровське бюро правової допомоги”

Інформує управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 


Контакти

вул. Богдана Хмельницького, 34,
м. Одеса, 65007

(048) 705-18-21 - «гаряча» телефонна лінія

(048) 705-18-00 - тел. приймальні
(048) 705-18-01 - тел./факс

info@od.minjust.gov.ua

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 9:00 до 18:00
ПТ: з 9:00 до 16:45
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

Корисні посилання