Інформація щодо суб’єктів державної реєстрації, що набули повноважень з 01 травня 2016 року

У зв’язку із змінами до Законів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 1 травня 2016 року територіальні органи юстиції припинили надавати адміністративні послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Враховуючи наведене, звертаємо Вашу увагу, що з 01 травня 2016 року для отримання вищеназваних послуг Вам необхідно звертатись до райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення) Балтської, Білгород-Дністровської, Біляївської, Ізмаїльської, Котовської, Теплодарської, Чорноморської, Южненської міської ради Одеської області а також до Юридичного департаменту Одеської міської ради.

Крім того, ви можете звернутись і до органів місцевого самоврядування, які прийняли рішення про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації.

 

див. Додаток 1 Органи місцевого самоврядування, які прийняли рішення про здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації.

Також, звертаємо Вашу увагу, що державну реєстрацію нерухомості та бізнесу здійснюють нотаріуси та акредитовані суб’єкти, акредитація яким надана Міністерством юстиції України.

див. Додаток 2 Нотаріуси та акредитовані суб’єкти, що здійснюють державну реєстрацію нерухомості та бізнесу, акредитація яким надана Міністерством юстиції України.

 

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація речових прав на нерухоме майно здійснюється суб’єктами державної реєстрації (відповідними підрозділам райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення, нотаріусами, акредитованими суб’єктами) в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці (в межах Одеської області), реєстрація обтяжень на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців здійснюється будь-якими органами державної реєстрації в межах України.

Щодо реєстрації громадських формувань Вам необхідно звертатися до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Одеській області який знаходиться за адресою 

м. Одеса, вул. Старицького, буд.10 А.