Головне територіальне управління юстиції в Одеській області


Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій “Б” і “В” в Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області

1.1. заступник начальника відділу по роботі з кадрами органів юстиції управління персоналу (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.2. заступник начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.3. головний спеціаліст з внутрішнього аудиту (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.4. головний спеціаліст Одеського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.5. головний спеціаліст Малиновського районного у місті Одесі відділу державної реєстрації актів цивільного стану (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.6. головний спеціаліст Суворовського районного у місті Одесі відділу державної реєстрації актів цивільного стану (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.7. головний спеціаліст Біляївського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.8. головний спеціаліст Подільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.9. головний спеціаліст Роздільнянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.10. головний спеціаліст Ананьївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.11. головний спеціаліст Арцизького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.12. головний спеціаліст Лиманського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.13. головний спеціаліст Ізмаїльського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.14. головний спеціаліст Чорноморського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.15. державний виконавець Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.16. державний виконавець Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.17. державний виконавець Білгород-Дністровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.18. старший державний виконавець Подільського міжрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.19. головний державний виконавець Чорноморського міського відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.20. головний державний виконавець Чорноморського міського відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.21. державний виконавець Чорноморського міського відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.22. державний виконавець Чорноморського міського відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.23. державний виконавець Чорноморського міського відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.24. спеціаліст Арцизького районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.25. державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.26. державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.27. державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.28. державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.29. державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.30. державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.31. державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.32. державний виконавець Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.33. головний спеціаліст Біляївського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.34. державний виконавець Кодимського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.35. заступник начальника Балтського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.36. державний виконавець Лиманського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.37. державний виконавець Лиманського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.38. державний виконавець Лиманського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.39. державний виконавець Лиманського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.40. начальник Ренійського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.41. заступник начальника Ренійського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.42. старший державний виконавець Ренійського районного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.43. заступник начальника Любашівського районного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.44. старший державний виконавець Любашівського районного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.45. спеціаліст Любашівського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.46. старший державний виконавець Овідіопольського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.47. державний виконавець Овідіопольського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.48. державний виконавець Овідіопольського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.49. старший державний виконавець Роздільнянського міжрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.50. державний виконавець Роздільнянського міжрайонного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.51. заступник начальника Тарутинського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.52. державний виконавець Тарутинського районного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.53. старший державний виконавець Татарбунарського районного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.54. спеціаліст Татарбунарського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.55. заступник начальника Ширяївського районного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.56. державний виконавець Ширяївського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.57. старший державний виконавець Ізмаїльського міськрайонного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.58. заступник начальника Южненського міського відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.59. старший державний виконавець Болградського районного відділу державної виконавчої служби (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.60. старший державний виконавець Кілійського районного відділу державної виконавчої служби (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.61. старший державний виконавець Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.62. державний виконавець Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.63. державний виконавець Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.64. державний виконавець Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.65. державний виконавець Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.66. державний виконавець Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.67. державний виконавець Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.68. головний спеціаліст Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.69. спеціаліст Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.70. спеціаліст Першого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (за строковим трудовим договором) (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.71. заступник начальника Першого Суворовського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.72. головний спеціаліст Другого Суворовського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.73. державний виконавець Другого Малиновського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.74. державний виконавець Другого Малиновського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.75. державний виконавець Другого Малиновського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.76. головний спеціаліст Другого Малиновського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.77. спеціаліст Другого Малиновського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.78. старший державний виконавець Другого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.79. державний виконавець Другого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.80. державний виконавець Другого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу);

1.81. провідний спеціаліст Другого Київського відділу державної виконавчої служби міста Одеса (згідно з умовами проведення конкурсу).

 



Контакти

вул. Богдана Хмельницького, 34,
м. Одеса, 65007

(048) 705-18-21 - «гаряча» телефонна лінія

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 10:00 до 16:00
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

(048) 705-18-00 - тел. приймальні
(048) 705-18-01 - тел./факс

info@od.minjust.gov.ua

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 9:00 до 18:00
ПТ: з 9:00 до 16:45
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

Корисні посилання