Головне територіальне управління юстиції в Одеській області


Головне територіальне управління юстиції в Одеській області


Судова робота

17.10.2018

Круглий стіл для працівників місцевих загальних судів Одеської області

17 жовтня 2018 року за участю працівників Головного територіального управління юстиції в Одеській області (далі ГТУЮ в Одеській області) в територіальному управлінні Державної судової адміністрації України в Одеській області проведено робочу зустріч в форматі «круглого столу», в режимі відео конференції з працівниками місцевих загальних судів Одеської області у сфері міжнародного-правового співробітництва.

Від територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області в заході взяли участь в.о. начальника управління – Глущенко В.М., в.о. начальника відділу статистики –Марцинкевич Н.О. та головний спеціаліст відділу – Приймак Г.О.

Від Головного територіального управління юстиції в Одеській області взяли участь начальник ГТУЮ в Одеській області –Сауляк Р.В.; в.о. начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області – Переверзова К.В.; головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області – Ківало Л.В.; головний спеціаліст (з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини) відділу судової судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області –Дутчак Г.О.; головний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області – Марієн І.І.

З боку Територіального управлінні Державної судової адміністрації України в Одеській області, організовано відео зв’язок з помічниками, секретарями судових засідань, суддями  в загальній кількості 96 осіб.

У ході заходу були висвітлені питання виконання міжнародних договорів з питань надання правової допомоги в судових справах щодо вручення документів, отримання доказів та визнання і виконання судових рішень відповідно до положень діючих Конвенцій. Зокрема обговорювалися новели законодавства в сфері міжнародного-правового співробітництва та проблемні питання у даній сфері.

Інформує відділ судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 

 

 

 

02.10.2018

Імпровізоване судове засідання для студентів ОНУ
ім. І.І. Мечникова

 

Відповідно до Указу Президента України від 18 жовтня 2001 року № 992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення» та з нагоди святкування Дня юриста України працівниками відділ судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області 02.10.2018 в Малиновському суді м. Одеси проведено імпровізоване судове засідання для студентів IV курсу  економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

В імпровізованому судовому засіданні було представлено одну з цікавих та резонансних  категорій судових справ, в яких приймає участь Головне територіальне управління юстиції в Одеській області – міжнародне викрадення дітей, відповідно до Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей 1980 року.

В рамках зазначеного судового засідання студентам було роз’яснено пріоритетність інтересів дітей та звернуто увагу на те, що охорона дитинства в Україні визнана загальнонаціональним пріоритетом.

 

Інформує відділ судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції в Одеській області

 Контакти

вул. Богдана Хмельницького, 34,
м. Одеса, 65007

(048) 705-18-21 - «гаряча» телефонна лінія

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 10:00 до 16:00
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

(048) 705-18-00 - тел. приймальні
(048) 705-18-01 - тел./факс

info@od.minjust.gov.ua

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 9:00 до 18:00
ПТ: з 9:00 до 16:45
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

Корисні посилання