Головне територіальне управління юстиції в Одеській області


Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення

Порядок формування та ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення (далі - Реєстр), а також надання відомостей з нього регулюється Наказом Міністерства юстиції України від 11.01.2012 № 39/5 «Про затвердження Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення»

 

Для фізичних осіб

 

Фізичні особи отримують відомості з Реєстру у вигляді інформаційної довідки. 

 

Прийом запитів для отримання інформаційних довідок з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, здійснюється відділом організаційної роботи, документування та контролю Головного територіального управління юстиції в Одеській області з понеділка по п'ятницю, окрім неробочих та святкових днів – з 09:00 до 18:00, перерва – з 13:00 до 13:45, за адресою: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького,34, каб. 101.

  Зразок та бланк запиту 

Видача довідок здійснюється сектором з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Одеській області з понеділка по п'ятницю, окрім неробочих та святкових днів – з 10:00 до 17:00, перерва з 13:00 до 13:45, п’ятниця –  з 10:00 до 16:00, перерва з 13:00 до 13:45, за адресою: м. Одеса, вул. Б. Хмельницького,34, каб. 202, тел. (048) 705-44-63.

 

Інформаційна довідка з Реєстру надається Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області протягом п'яти робочих днів на письмовий запит фізичної особи (уповноваженої нею особи), в якому мають бути обов'язково вказані дані, необхідні для пошуку інформації, а саме:


- прізвище, ім'я, по батькові (за наявності останнього), реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце народження та число, місяць, рік народження.

 

Детальна інформація як отримати інформаціну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення 

 

Для юридичних осіб

 

Відомості з Єдиного державного реєстра осіб, які вчинили корупційні правопорушення про юридичних осіб Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області не надаються. Оскільки, ці відомості будуть вноситися та надаватися Національним агенством з питань запобігання корупції. Внесення Національним агентством  інформації до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення та надання відомостей з нього про юридичну особу здійснюватиметься Національним агентством після початку ведення ним цього реєстру.

 

За даними офійного веб-сайту Національного агентства ним наразі здійснюються заходи щодо початку ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Для державних органів, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів

 

 Вищезазначені органи отримують відомості з Реєстру у вигляді витягу. 

 Головне територіальне управління юстиції в Одеській області надає безоплатно витяг з Реєстру протягом семи робочих днів на підставі письмового  запиту про видачу витягу з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення (додаток 3):

державних органів, органів місцевого самоврядування з метою проведення спеціальної перевірки відомостей про осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (до запиту додається ксерокопія паспорта особи, що перевіряється);

правоохоронних органів - у разі необхідності отримання такої інформації в рамках кримінального або адміністративного провадження;

прокурора - в рамках здійснення нагляду за додержанням вимог і застосуванням законів


Контакти

вул. Богдана Хмельницького, 34,
м. Одеса, 65007

(048) 705-18-21 - «гаряча» телефонна лінія
(048) 705-18-00 - тел. приймальні
(048) 705-18-01 - тел./факс

info@od.minjust.gov.ua

Час роботи:

ПН-ЧТ: з 9:00 до 18:00
ПТ: з 9:00 до 16:45
Обідня перерва: з 13:00 до 13:45

Корисні посилання